Uložiť

  Uložiť

  YOGA BEATS. TVOJA JOGA V MESTE.

  Spojili sme tradíciu jogy s ruchom mesta a vytvorili room v centre Bratislavy, v ktorom dych, pohyb a energia robia priestor na reset hlavy a uvedomenie si seba. Tak sa postav na podložku  a nájdi svoj zen v meste. Naše dvere sú otvorené pre každého (len ego odporúčame nechať pred nimi).

  OM

  ZAČIATOČNÍCI

  KÚP SI 1. HODINU A 2. MÁŠ FREE

  ROZVRH HODÍN

  REZERVUJ SI MIESTO

  PRACTICE SHEET

  ASHTANGA YOGA

  PREČO YOGA BEATS:

  BODY & MIND SPACE

  Na chvíľu sa odstrihni od sveta, postav sa  podložku a vyčisti si hlavu. Žiadne ego, žiadne porovnávanie. Len dych, pohyb, energia, pot, smiech a vibe. Nech je tvoj dôvod začať s jogou akýkoľvek, pravidelnou praxou získaš pevnejšie, ohybnejšie telo a iný pohľad na seba a svet okolo.

  KOMUNITA

  Príď na jogu a staň sa súčasťou komunity ľudí, ktorí sa radi pozerajú na veci dole hlavou. Spojilo nás nadšenie pre jogu, chuť učiť sa stále viac a viac a úsilie žiť jogu aj mimo podložky. Vieme, že ak chceme zmeniť svet okolo nás, musíme začať od seba. Aj ty máš tú možnosť zmeniť veci k lepšiemu. Stačí sa rozhýbať.

  TRADÍCIA

  Strať pojem o svete na vlne dychu. Nájdi seba v praxi. Ashtanga joga je jednou z mála tradičných systémov. Preto s úctou a rešpektom k svojim učiteľom a učiteľom svojich učiteľov odovzdávame svoje vedomosti ďalej. Dôraz pri učení kladieme na individualitu, dych a terapiu. A samozrejme pohodu a smiech.

  ODOBERAJ JOGOVÉ NOVINKY


  PLÁNUJEME

  • JOGA + AJURVÉDA 1/10/2018 - 13/10/2018

   V októbri 2018 plánujeme chill, detox, jogu a ajurvédu v certifkovanom ajurvédskom centre na Srí Lanke. Pridať sa môžu všetci „yoga positive“.