“Anyone can practice. Young man can practice. Old man can practice. Very old man can practice. Man who is sick, he can practice. Man who doesn’t have strength can practice. Except lazy people; lazy people can’t practice yoga.”

– Sri K. Pattabhi Jois 

Pri praktizovaní jógy v štýle “mysore” budete mať úžitok na jednej strane z priameho a osobného vedenia zo strany učiteľa a na strane druhej budete napredovať vo svojej praxi postupne s prístupom rešpektujúcim vaše tempo. Študenti na hodine dostávajú individuálny dohľad a dopomoci v oveľa väčšej miere ako je možné počas vedenej (“Led Class”) hodiny.

Mysore je skvelý spôsob ako sa začať učiť! Učitelia sú nadšení, že vás učia – to je to, čo naozaj radi robíme. Neočakávame, že budete vedieť na prvých hodinách stojku na hlave alebo zo seba urobiť praclík, no radi vám s pozíciami postupne a s prihliadnutím na vašu jedinečnosť pomôžeme. Všetci sme totiž začínali ako vy, a teda od začiatku, keď sme nič nevedeli a pamätáme si, aké to je. Tiež obavy, ktoré občas máme, čo sa týka praxe či našich vedomostí o jóge, odpadnú a keď ich pustíte budete sa cítiť slobodnejší. Na podložke, aj mimo.

Benefity:

  • Vhodná pre všetkých (začiatočníkov, pokročilých, silných, slabých, neohybných či flexibilných)
  • Budovanie si vlastnej jógovej praxe
  • Individuálny prístup učiteľa
  • Udržuje telo a myseľ mladistvé, svieže a silné
  • Zlepšuje kvalitu a uvedomenie si dychu, sústredenie a koncentráciu

 

 Rezervujte si hodinu

 Alebo nás kontaktujte pre viac info