ONE-ON-ONE

Je pre vás ťažké naplánovať si hodiny jógy podľa rozvrh alebo možno chcete hlbšie preskúmať svoju prax? Individuálne hodiny sú prispôsobené potrebám každého študenta; začiatočníci môžu pracovať na základoch praxe a skúsenejší študenti môžu pracovať na svojich konkrétnych potrebách.

Na tejto hodine je priestor na vysvetlenie základov jógy, na zameranie sa na prevedie konkrétnej pozície, prispôsobenie vašej praxe zraneniam či obmedzeniam, na vysvetlenie pranajámy/dychových cvičení alebo na vysvetlenie filozofie jógy.

OFFICE YOGA

Cítite stres z práce, hodiny pozeráte na obrazovku počítača alebo máte náročné termíny, rokovania či menežujete ľudí? Hodina jógy môže mať uvoľňujúci účinok na myseľ a telo. Ak vám váš pracovný čas neumožňuje prísť na jogu alebo chcete zvýšiť produktivitu a znížiť stres v kancelárii prostredníctvom cvičenia, prineste jógu na vaše pracovisko pre vás aj pre vašich kolegov.

Firmám ponúkame hodiny aštánga alebo hatha jógy priamo v firme, lekcie pre zdravý chrbát alebo sa pokúsime zabezpečiť hodinu jógy podľa požiadavky klienta a to buď pravidelne alebo jendorázovo, napr. počas Dní zdravia.

PRENÁJOM ŠTÚDIA

V našom štúdiu je možnosť prenajať si miestnosť cez víkendy alebo cez voľné hodiny v rozvrhu. Miestnosť je vhodná na jógu, pilates, meditácie a workshopy. V prípade záujmu a pre viac informácií nás kontaktujte na info@yogabeats.sk alebo na +421902055899.

Cenník súkromných hodín:

30 – 60 eur za 1 hodinové stretnutie
80 – 100 eur za 1 ½ hodinové stretnutie
(+15 eur mimo centra Bratislavy)

Ceny sú stanovené pre lekciu s 1 až 3 študentami;
10 eur extra za študenta, ak je počet väčší ako 3

Kontaktujte nás  alebo sa porozprávajte s lektorom a naplánujte si hodinu podľa vlastného výberu.