Ako si zarezervovať lekciu?1

Ak sa k nám chystáte prvýkrát, stačí sa zaregistrovať v našom rezervačnom systéme, vybrať si lekciu v rozvrhu a prihlásiť sa na hodinu. V prípade otázok nás neváhajte kontatkovať   (+421902 055 899) alebo napísať email (INFO@YOGABEATS.SK) a my Vám radi poradíme s výberom lekcie.

Čo si určite vziať so sebou?

Pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítite dobre a nezabudnite si uterák. Podložky na jógu, či pilates a vodu máme pre vás pripravené v štúdiu. Samozrejme svoje vlastné podložky si môžete priniesť so sebou.

Chcem zrušiť rezerváciu hodiny, ako na to?

Rezerváciu lekcie možno zrušiť najneskôr 8 hodín pred začiatkom a to priamo v rezervačnom systéme, v opačnom prípade lekcia prepadá v prospech štúdia.

Je pre mňa joga vhodná, aj keď nie som dosť flexibilná/ý?

Áno, jóga je nástroj, ktorý vás dovedie, okrem iného, k lepšej flexibilite a mobilite Vášho tela. Flexibita ani sila nie sú pre začatie jógovej praxe podstatné, veľa ľudí začínalo bez toho, aby sa pri predklone dotkli prstami zeme alebo boli silní na udržanie náročnejšej pozície. Každý, kto vie dýchať, môže cvičiť jógu bez ohľadu na ďalšie “obmedzenia”.

Som úplný začiatočník, akú lekciu si mám vybrať?

Pre vás, ktorí sa chystáte na jogu úplne prvýkrát, sú v rozvrhu vhodné všetky “Mysore” hodiny. V rozvrhu máme tiež v ponuke niekedy kurzy jógy, či pilatesu v ktorom lekcie na seba nadväzujú a dajú vám tak skvelý základ jógovej či inej praxe.

Newsletter

Studio Updates & New Timetables Monthly